Всі новини
Photo

«Мілан» включив Жіру у список воротарів на своєму офіційному сайті. Вчора у матчі з «Дженоа» він зайняв місце у рамці після вилучення Меньяна

8 жовтня, 20:44
4

«Мілан» помістив нападника Олів’є Жіру у категорію воротарів на своєму офіційному сайті.

Нагадаємо, вчора під час матчу 8-го туру Серії А проти «Дженоа» Майк Меньян на 90+9-й хвилині отримав пряму червону картку за грубу гру під час верхової боротьби за межами власного штрафного майданчика.

На той момент «Мілан» уже використав всі свої заміни, тож у ворота довелося встати нападнику Олів’є Жіру.

Після цього на 90+13-й хвилині воротар «Дженоа» Жозеп Мартінес за підніжку отримав другу жовтку картку і теж був вилучений с поля. Замість польового гравця на поле вийшов голкіпер Нікола Леалі.

До кінця матчу Жіру не пропустив, що дозволило «Мілану» перемогти 1:0. Наразі клуб очолює турнірну таблицю Серії А.