Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🤯 Божевільна кінцівка у грі «Дженоа» – «Мілан». Обох голкіперів вилучили, у ворота став Жиру – і врятував
Відео

Це було епічно.

Блог — Телевізор
Автор — Nikita Pedchenko
7 жовтня, 23:59
10

Матч 8-го туру Серії А «Дженоа»«Мілан» (0:1) запам'ятався не тільки перемогою «россонеррі», яка дозволила їм піти на міжнародну паузу лідером турнірної таблиці, а й просто-таки шаленою кінцівкою.

На 90+6-й хвилині Майк Меньян жорстко зіграв на виході, влетівши коліном в обличчя Екубану. Ба більше, французький кіпер підвівся й вступив у верхову боротьбу з іншим гравцем генуезців, а арбітр дозволив продовжити матч:

Втім, ненадовго: після втручання ВАР суддя Марко Піччініні показав червону картку для голкіпера. На той момент «Мілан» уже використав всі свої заміни, тож у ворота довелося ставати польовому гравцю:

Олів'є Жиру погодився спробувати себе у якості голкіпера на завершальні хвилини матчу:

Небезпечний штрафний удар взявся пробивати Гудмунсон, але футболісту не пощастило – він з рикошетом влучив у поперечку, а далі гравці «Мілана» вибили м'яч на кутовий:

На подачу кутового до партнерів приєднався ще й голкіпер «Дженоа» Мартінес, але під час подачі примудрився не тільки не влучити по м'ячу, а ще й сфолити та отримати другу жовту картку (першу іспанець побачив на 86-й за затримку часу ще до вирішального м'яча Крістіана Пулишича):

Пізніше «грифони» організували небезпечну атаку, але Жиру впевнено зіграв на виході та зберіг свої ворота сухими:

Для «Мілана» ця перемога стала четвертою поспіль і сьомою у восьми стартових турах італійського чемпіонату.

Попри нищівну поразку у дербі з рахунком 1:5, своїх найближчих переслідувачів з «Інтера» підопічні Стефано Піолі випереджають на два очки.

Скриншоти: трансляція MEGOGO