Забарний - найгірший гравець матчу «Евертон» - «Борнмут» за версією WhoScored, Миколенко - найгірший у складі своєї команди

7 жовтня, 20:05
10

WhoScored оцінив гру учасників матчу восьмого туру АПЛ «Евертон» - «Борнмут» (3:0).

Український захисник «Борнмута» Ілля Забарний отримав найгіршу оцінку у складі обох команд - 5,3.

За 90 хвилин на полі Забарний зробив помилку, яка привела до пропущеного голу, 10 разів виніс м’яч, 1 раз відібрав його, допустив помилку, яка привела до удару по воротах, виграв 6 верхових дуелей з 10, заробив 2 фоли, зробив 76 дотиків до м’яча, віддав 47 точних передач з 58 (81%), завдав 1 удар в площину воріт та втратив 1 гольовий момент. Показник очікуваних голів (xG) Забарного склав 0,21.

Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко отримав оцінку 7,1 - це найнижчий бал серед гравців стартового складу «Евертона».

За 90 хвилин на полі Миколенко тричі виніс м’яч, 1 раз його перехопив та тричі відібрав, виграв 1 верхову дуель з 3, зробив 55 дотиків до м’яча, віддав 25 точних передач з 32 (78%) та завдав 1 удар по воротах (заблокований).