Всі новини

Томас Тухель: «Баварія» провела хороші перші 20 хвилин проти «Баєра» і могла закрити гру вже тоді»

16 вересня, 11:37
2

Головний тренер «Баварії» Томас Тухель прокоментував нічию з «Баєром» (2:2) у 4-му турі Бундесліги.

«Арбітр не просвистів, коли Хофманн впав у нашому штрафному. Для мене це не абсолютно чітке неправильне рішення, коли ВАР повинен був втрутитися. Але це вже не має значення.

Ми провели хороші перші 20 хвилин і могли закрити гру вже тоді. Але потім у нас було 20 поганих хвилин, абсолютно без причини. Так само продовжувалося в другому таймі. Іноді ми контролювали, іноді ні. Зрештою здавалося, що нам пощастило забити другий гол, але потім ми отримали складне рішення проти нас», - сказав Тухель для DAZN.

«Баварія» йде 2-ю в таблиці Бундесліги, вона має однакове число очок з «Баєром», який лідирує.