Всі новини

Лучано Спаллетті: «На останніх хвилинах Україна залишала в атаці відразу кількох гравців, оскільки великої різниці, з яким саме рахунком програти, для них не було»

13 вересня, 00:26
22

Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті прокоментував перемогу над Україною (2:1) у відборі Євро-2024.

«Ми маємо бути задоволені, бо далеко не завжди вдається за всю гру не допустити жодного прострілу з боку суперника. Ми дозволили йому створити два моменти у першому таймі та пропустили дві контратаки у другому. Причепитися до цього не можна – команда добре провела гру.

На останніх хвилинах суперник залишав в атаці відразу кількох гравців, оскільки великої різниці, з яким рахунком програти, для нього не було. І все ж таки нам необхідно покращувати реалізацію і забивати третій-четвертий м’ячі, коли є така можливість.

В останні 20 днів тиск на нас був великий, і за короткий проміжок часу мені знадобилося багато в що вдатися. Дякую всьому штабу національної команди за ту допомогу, яку мені надавали протягом усього цього періоду», - сказав Спаллетті в коментарі RAI.