Всі новини

Пʼєр-Емерік Обамеянг: «Враження, ніби «Марсель» не засвоїв урок після «Панатінаїкоса»

19 серпня, 13:04
2

Нападник «Марселя» Пʼєр-Емерік Обамеянг прокоментував нічию в матчі з «Метцом» (2:2) у Лізі 1.

«Коли ти тримаєш гру під контролем, як це було в першому таймі, треба знати, як зняти напругу в команді. Ми не виконали свою роботу в атаці. Мали шанси забити, але самі себе підставили під небезпеку.

На щастя, двічі забили на виїзді. Але, чесно кажучи, ми повинні були вирішити долю матчу на свою користь ще задовго до фінального свистка. У мене таке враження, ніби ми не засвоїли урок після «Панатінаїкоса» («Марсель» вилетів з ЛЧ - прим.), бо грали приблизно так само, як в середині тижня. Над цим потрібно попрацювати, думаю, можемо набратися зрілості, щоб краще впоратися з цими фазами, коли нам не вдається забити гол до перерви», - сказав Обамеянг.