Всі новини

Томас Тухель: «Коли граєш набагато нижче свого рівня і продовжуєш знижувати його, тобі важко вигравати матчі»

21 травня 2023, 00:20

Головний тренер «Баварії» Томас Тухель прокоментував поразку від «Лейпцига» (1:3) в 33-му турі Бундесліги.

«Коли граєш набагато нижче свого рівня і продовжуєш знижувати цей рівень, тобі важко вигравати матчі. Я не можу пояснити, як таке могло статися. Це не піддається поясненню. Ми перестали рухатися, перестали допомагати один одному, перестали проявляти самовіддачу.

Перші 30 хвилин були хорошими, ми могли вести в рахунку 2:0 або більше. Але потім ми стали недбалими і млявими. У другому таймі без жодної причини ми були вкрай недбалими. У мене взагалі немає пояснень.

Я розчарований, тому що ми можемо грати набагато краще. Матч був у наших руках, але ми віддали його. Сезон ще не завершено. Подивимося, що буде в останньому турі. Очевидно, ми хотіли, аби все склалося зовсім інакше», - сказав Тухель.

Якщо «Боруссія» Дортмунд завтра переможе «Аугсбург», то за тур до кінця чемпіонату «Баварія» втратить перше місце в Бундеслізі.