Video

«Борнмут» - «Челсі» - 1:3: огляд матчу та відео голів

7 травня 2023, 09:03

Огляд матчу «Борнмут» - «Челсі», субота, 6 травня 2023 року.

У матчі 35-го туру АПЛ «Борнмут» поступився вдома «Челсі» - 1:3. Матч пройшов у Борнмуті, стадіон «Дін Корт».

«Челсі» відкрив рахунок на 9-й хвилині - відзначився Галлахер. Через 12 хвилин «Борнмут» зрівняв - забив Вінья. У другому таймі лондонці забили два переможні голи - м’ячі в активі Бадьяшіля на 82-й хвилині та Фелікса на 86-й.

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик вийшов у старті на «Борнмут» і був замінений на 64-й хвилині, захисник «вишеньок» Ілля Забарний провів матч у запасі. Детальніше тут.

«Челсі» перебуває на 11-й позиції в таблиці АПЛ, команда гарантувала збереження місця в еліті. «Борнмут» - 14-й, відрив від зони вильоту становить 9 очок.

Огляд «Борнмут» - «Челсі» - 1:3

Дивіться відеоогляд матчу 35-го туру АПЛ «Борнмут» - «Челсі»

Переглянути огляд матчу «Борнмут» - «Челсі» можна за цим посиланням або натиснувши на світлину нижче.