Всі новини

Пеп Гвардіола: «Ситуація з пенальті проти «Лідса» показує, який Голанд щедрий, але саме він повинен був бити»

6 травня 2023, 22:54

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над «Лідсом» (2:1) в АПЛ.

«Ми показали виняткову гру. Ми дуже гарно грали з м’ячем. Перший тайм був винятковим. Можливо, ми були не такими точними, як мали б бути. У другому таймі - не забувайте, що в нас три матчі за шість днів, тому велике психологічне навантаження. Після «Арсенала» ми трохи виснажилися, а далі були матчі проти «Фулгема» та «Вест Гема» - важких суперників. Зрештою, матч з «Лідсом» міг закінчитися нашим реалізованим пенальті. Але суперник забив, нам довелося постраждати. Але ми грали дуже, дуже добре.

Я б сказав, що це була комфортна гра для Гюндогана, тому що він не відчував сильного пресингу. Гюндо - що про нього казати? Він може все. Грає і опорника, і атакувального хавбека. Дуже розумний футболіст. Раді, що він з нами.

Гра ще не була закрита, але ситуація з пенальті показує, наскільки добрим і щедрим є Ерлінг. Якщо за 10 хвилин до кінця буде 4:0 - добре. Але при 2:0? Голанд - найкращий виконавець пенальті на цей момент, тому він повинен був виконати.

Сьогодні Ерлінг міг забити два або три голи. Він грав неймовірно добре, у своїх рухах і в усьому, як він боровся за нас. Мені подобається хвалити Ерлінга, коли він не забиває. Якби Гюндо забив, то всі сказали б: «Окей, хет-трик, молодець». Але є Голанд, який не даремно ж постійно виконує пенальті. За рахунку 2:0 не варто забувати, що матч ще триває», - сказав Гвардіола.