Всі новини

Іван Гецко: «З боку матч Англія - Україна нагадував договірняк»

27 квітня 2023, 14:46
1

Колишній форвард збірної України Іван Гецко у коментарі кореспонденту Tribuna.com Антону Терехову поділився враженнями від матчу відбору Євро-2024 Англія - Україна (2:0).

«Англію ми у своїй історії вже перемагали та грали внічию, у британців теж реально відбирати очки. Друге місце групи С - досяжний результат. Навіть у такій складній ситуації, коли у збірної невідомо, коли будуть домашні матчі, головна команда не може брати паузу.

Збірна має бути на максимальному рівні своєї гри, але його й близько не було видно 26 березня на «Вемблі». Я не згадаю такого матчу національної команди – без агресії, без тиску, без гостроти, без ударів, без кутових. Руслан Маліновський міг у чемпіонаті Італії за тайм 4-5 разів пробити по воротах, а за повний матч не приклався жодного разу.

Великі питання маю до складу. Чому найкращий бомбардир УПЛ Артем Довбик вийшов лише на 16 хвилин? Центральним нападником замість нього зі стартових хвилин був Роман Яремчук, у якого так мало практики у «Брюгге» Євген Коноплянка вже давно розчинився у чемпіонаті Польщі, але теж вийшов на заміну. Сподіваюся, що це не так, але з боку зустріч нагадувала договірняк – ми віддаємо гру, але ви нас не знищуйте, обіграйте з несоромним результатом», - сказав Гецко.