Всі новини

Шон Дайч - про 0:2 з «МЮ»: «Занадто багато помилок у матчі проти хорошої команди»

8 квітня 2023, 20:32
1

Головний тренер «Евертона» Шон Дайч прокоментував поразку в матчі 30-го туру АПЛ проти «Манчестер Юнайтед» (0:2).

«Занадто багато помилок у матчі проти хорошої команди. Думаю, ми привнесли у гру стійкість, і багато в чому це було самопереконання. Ми самі собі завдали шкоди і не одразу увійшли в гру. З іншого боку, Джордан Пікфорд зробив кілька чудових сейвів на лінії воріт.

Другий тайм був краще, а потім, на останніх хвилинах суперник швидко реагує на невелику помилку і шанси відігратися стають мізерними. Сьогодні з нашого боку була м’яка гра, і це нагадування про те, що ми маємо правильно виконувати базу», - сказав Дайч.

Нагадаємо, Віталій Миколенко вп’яте поспіль почав матч з лави запасних. Одразу по перерві українець вийшов на поле. За свою гру в цьому матчі Миколенко отримав четверту оцінку в команді від WhoScored.