Всі новини

Френк Лемпард: «Можливо, нам не вистачало відчуття, що ми можемо забити»

8 квітня 2023, 20:03
6

В.о. головного тренера «Челсі» Френк Лемпард прокоментував поразку команди в матчі проти «Вулвергемптона» (0:1).

«У першому таймі ми грали на 70% від своїх можливостей або близько того. Цього було достатньо для того, щоб гра була рівною.

У другому таймі у нас було більше енергії, більше моментів, більше гравців у штрафній суперника. Можливо, нам не вистачало відчуття, що ми можемо забити.

Ми (штаб – прим.) працюємо тут лише один чи два дні, нам потрібен час зрозуміти ситуацію та мислення команди. Коли я кажу «мислення», це не обов'язково щось негативне, потрібно звикнути до перемог і зробити це звичкою. Сьогодні супернику треба віддати належне, він був фізично готовий і прагнув перемогти.

Це не те положення, в якому клуб хотів би опинитися, але це реальність, і ми повинні працювати», — сказав Лемпард.