Всі новини

Еміль Мустафаєв: «До 30-ї хвилини «Олександрії» взагалі не було, але потім склалось враження, що «Дніпро-1» втомився»

8 березня 2023, 12:58

Півзахисник «Олександрії» Еміль Мустафаєв розповів про нічию з «Дніпром-1» (2:2) у матчі 16-го туру УПЛ. Він зробив дубль у цій грі.

«Звичайно, приємно «Дніпру» забити, адже ця команда зараз перебуває на першому місці у турнірній таблиці. Лідерам завжди приємно забивати. Але, звичайно ж, було б краще, якби мої голи принесли перемогу моїй команді. Загалом по перших хвилинах було досить важко, адже вони нас притиснули.

До 30-ї хвилини нас взагалі не було, «Дніпро-1» нас перегравав. Але в другій половині першого тайму з'явилося відчуття, що суперник стомився і в нас з'явилося більше моментів. Після забитого голr ми мали ще моменти, але ми їх не реалізували.

Що надихнуло на дубль? Насамперед це мої партнери по команді та тренерський штаб. Без них цих голів не було б. Бачу, що тренери мені довіряють, тож надходить натхнення. Коли ти потрібен, тобі довіряють, то звичайно я даватиму результат», - сказав Мустафаєв.