Всі новини

Тарас Степаненко – про сутички з «Ренном» на полі: «Це емоції. Думаю, на їхньому місці ми так само реагували б»

17 лютого 2023, 11:49

Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко підбив підсумки матчу з «Ренном» (2:1) в 1/16 фіналу Ліги Європи.

– Ми перемогли, провели хороший матч. Це нам дозволяє з впевненістю дивитися на наступну гру.

– Було кілька нервозних моментів, коли, наприклад, Михайліченко довелося зривати атаку, а суперники ледь не битися пішли.

– Вони, зрозуміло, вибігали в контратаку, вона потенційно могла бути небезпечною. Це емоції. Думаю, на їхньому місці ми так само реагували б.

Михайліченко зробив усе правильно, вони реагували так, як і всі інші.

З останнього матчу в чемпіонаті ми зіграли лише двічі по 90 хвилин. А коли граєш з суперником високого рівня, а вони на ходу в чемпіонаті, то фізично десь не вистачало. Такі реалії нашого чемпіонату, ми завжди проводимо перші матчі весняної частини без тонусу, тому іноді було важко.

– Відсутність тонусу далася взнаки на початку другого тайму.

Ну, «Ренн» програвав 0:2, їм потрібно було йти та забивати. А ми мали стратегію на гру, не хотіли форсувати, тому що зони у них були. Пропустили… Хороша передача, нічого не зробиш. Те, що ми відскочили, а у них були моменти – не можу сказати. Були удари, багато повз, але в другому таймі у нас теж були моменти. Правильно зробили все.

На зборах зіграли один спаринг по 90 хвилин проти суперника нижчого рівня, який переважно захищався. З «Ренном» же треба було й оборонятися, і вибігати.

Ніколи не буває ідеальних матчів. Були помилки й в атаці, і в обороні, десь може треба спокійніше з м’ячем грати, змінювати сторони. Вони однією групою людей пресингують, і якщо переводити з флангу на фланг, то з’являються зони. Треба розібратися ще з пробілами в обороні, – сказав Степаненко.