Всі новини

Моурінью після матчу з «Сассуоло» попросив усіх вийти з роздягальні для особистої розмови з Карсдорпом

11 листопада 2022, 09:51
1

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью був розлючений ставленням захисника Ріка Карсдорпа до того, що відбувалося на полі у грі 14-го туру серії А проти «Сассуоло» (1:1), повідомляє Corriere dello Sport.

Спочатку 27-річний нідерландець, який розминався біля поля, занадто довго прямував до лави запасних, щоб перевдягнутися та вийти на заміну. Один зі співробітників попросив його прискоритися. Моурінью довелося давати Каспдорпу тактичні вказівки вже в процесі заміни.

Вже на полі, коли Абрахам зрівняв рахунок на 80-й хвилині, Карсдорп замість святкування голу пішов сперечатися з Крістанте, який до цього віддав передачу на нідерландцю, а іншому партнеру по команді. Тільки після цього він підійшов привітати Абрахама.

У третьому епізоді, коли римляни пропускали гол на 85-й хвилині, Карсдорп занадто рано виключився із боротьби, почавши сигналізувати боковому арбітру про можливий офсайд.

Після закінчення гри, вже у роздягальні, Моурінью попросив всіх вийти, включно з тренерським штабом та персоналом, щоб поговорити з футболістом віч-на-віч.