Всі новини

«Минай» просив змінити головного арбітра матчу з «Ворсклою» Дьордя, який є сином спортдиректора жіночої команди закарпатців

14 травня, 16:56

У матчі 28-го туру УПЛ «Ворскла»«Минай» (2:3) головним арбітром працював Назарій Дьордь з Ужгорода.

Процедура призначення відбулася шляхом жеребкування. 8 травня, за три дні до матчу, «Минай» відправляв лист голові комітету арбітрів Катерині Монзуль та в.о. президента УПЛ Євгену Дикому з проханням змінити арбітра.

«Минай» високо оцінює роботу і професійні якості Назарія Дьордя і вважає його одним із найбільш перспективних арбітрів України.

Але Назарій Дьордь водночас є рідним сином спортивного директора жіночої футбольної команди «Минай» Вадима Дьордя. Тож, з метою уникнення домислів про «конфлікт інтересів» з боку інших клубів УПЛ, просимо призначити Назарія Дьордя на інший матч 28 туру УПЛ», – йшлося в листі.

Проте Дьордь все одно працював на цьому матчі. У компенсований час до другого тайму він призначив пенальті у ворота «Миная».

Спочатку голкіпер «Миная» Олександр Кемкін відбив удар Феліпе Родрігеса, але після перевірки ВАР «Ворскла» отримала право на перебиття 11-метрового через відсутність контакту Кемкіна з лінією воріт під час удару.

Під час перебиття Кемкін знову парирував пенальті.

А через 6 хвилин «Минай» отримав право на виконання 11-метрового – Вадим Вітенчук реалізував та приніс перемогу закарпатській команді.