Всі новини

Олександр Зубков: «Очко в скарбничку, рухаємося далі»

12 жовтня 2022, 01:38
6

Гравець «Шахтаря» Олександр Зубков дав коментар після нічиєї з «Реалом» (1:1) в Лізі чемпіонів. Його слова з Варшави передає кореспондентка Tribuna.com Ірина Козюпа.

«Якби до гри хтось сказав, що ми заробимо 1 очко, всі були б щасливими. Але програвати такі матчі на 95-й хвилині дуже прикро. Проте очко в скарбничку, рухаємося далі.

Після виїзного матчу ми багато спілкувалися з тренером. Він показував нам наші помилки та слабкі місця «Реала». Наша сьогоднішня гра була більш впевненою, ми створили більше моментів та могли більше забити.

Всі слідкують за новинами та дуже переживають за Україну та свої сім’ї. Вчора тренер дав такий спіч команді, що всі виходили на матч з думками про Україну.

В перерві тренери підказали нам, як краще виходити з оборони. В першому таймі була нервозність, а в другій половині ми були переконливішими та впевненими в собі. Відчуття від результату двоякі», - сказав Зубков.