Всі новини

Мічел: «Жирона» не може дозволити собі розслабитися»

15 травня, 11:43

Головний тренер «Жирони» Мічел Санчес підбив підсумки поразки від «Вільярреала» (0:1) у матчі 36-го туру Ла Ліги.

«У футболі потрібно забивати голи. Протягом сезону ми забивали багато, але сьогодні... У першому таймі нам не вистачило завершення для домінування, яке ми мали. У другому таймі нам не щастило біля воріт суперника. Я думаю, що ми повинні були більше реалізувати в першому таймі. Вони добре захищалися, а нам не вистачало завершення.

Залишилося дві гри. Ми повинні завершити сезон якнайкраще. Ми повинні спробувати посісти третє місце. Ми не можемо дозволити собі розслабитися в цій ситуації. Днями ми пропустили гол на останньому відрізку гри, коли мали шанси зробити рахунок 1:3 або 1:4. Ми йдемо з важкою поразкою. Команда не опускає руки», – сказав Мічел.

За 2 тури до фінішу «Жирона» має 75 очок та йде 3-ю. «Барселона» випереджає їх на 1 бал, а «Атлетіко» відстає на 5, але і «блаугранос», і «матрацники» мають по матчу в запасі. Турнірна таблиця Ла Ліги тут.