Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😎 Пятов у формі! Андрій зробив топові сейви за «UA SteeL» та був одним з найкращих на полі, але, на жаль, зазнав травми

У воротах нашої команди догравав Федорчук 👀

Автор — Nikolay Sevostianov
27 травня, 00:06

«UA Steel» – українська медіакоманда із зіркових футболістів, яка зіграла свій перший матч проти бразильців «GenerationX» FC на Kings League Infojobs (медіаліга Жерара Піке). Наша команда зазнала розгромної поразки – 4:0.

Одним з найкращих гравців «UA Steеl» сміливо можна вважати Андрія Пятова, який здійснив кілька топових сейвів у першому таймі.

В першому епізоді ексгравець збірної та «Шахтаря» зміг відбити м'яч, коли гравець бразильців спіймав його на протиході:

Через кілька хвилин Андрій вдруге врятував нашу команду, коли футболіст «GenerationX» майже впритул розтрілював ворота українця:

Проте вже у другому таймі український голкіпер зазнав травми і у ворота встав Валерій Федорчук:

Джерело: скриншоти трансляції на ютуб-каналі Setanta Sports