Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Божевільно результативний відрізок для захисника! Погляньте, скільки забив Гвардіол за останніх два місяці

Хорват у матчі з «Фулгемом» оформив дубль, а міг оформити хет-трик, проте зробив красивий вчинок.

Автор — Nikita Pedchenko
11 травня, 17:24
2

У матчі 37-го туру АПЛ «Фулгем» розгромно програв «Ман Сіті» з рахунком 4:0. У цьому поєдинку захисник «містян» Йошко Гвардіол оформив дубль.

Зазначимо, що гравець міг оформити центрбек міг стати першим, хто серед захисників оформив хет-трик в АПЛ, але на 90+7-й хвилині, коли манчестерці отримали право пробити 11-метровий, він вирішив віддати право на удар більш досвідченому Хуліану Альваресу.

Для Йошко це найрезультативніший сезон в його кар'єрі. Цікаво, що всі голи він за протягом останніх двох місяців.

Спочатку він забив дебютний м'яч за «Ман Сіті» у чвертьфінальному матчі ЛЧ проти «Реала».

У наступному поєдинку манчестерців він знову відзначився голом. Цього разу постраждав «Лутон».

Потім була серія з двох матчів без результативних дій, а вже проти «Ноттінгема» він знову забив.

Гвардіол цього сезону вже забив 5 голів та віддав 2 асисти, зігравши 39 матчів. Детальна статистика тут.