Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😆 Мем ігрового дня в ЛЄ: гравець подумав, що йому просто скасують жовту, але натомість дали червону

Хотів дати «п'ять» арбітру 😁

15 березня, 09:33

«Баєр» на останніх хвилинах вирвав перемогу в матчі з «Карабахом» (3:2) та пройшов у чвертьфінал Ліги Європи.

За рахунку 1:0 на користь азербайджанського клубу Ельвін Джафаргулієв отримав червону картку.

Цей момент уже став мемом у соцмережах, адже арбітр спочатку дав футболісту жовту, а потім пішов дивитися ВАР.

Коли суддя повернувся і показав, що скасовує жовту картку, Джафаргулієв подумав, що він продовжить гру і хотів дати «п'ять» рефері, але арбітр натомість дав червону 😅