Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Патрік Шик – головний герой «Баєра» у ЛЄ! У двох матчах проти «Карабаха» забивав на останніх хвилинах й рятував леверкузенців
ВІДЕО

Справжній джокер команди Алонсо

Автор — Nikita Pedchenko
14 березня, 23:53

У матчі-відповіді 1/8 ЛЄ «Баєр» приймав «Карабах» (3:2). Команда Хабі Алонсо здійснила фантастичний камбек, забивши 2 голи на останніх хвилинах та пройшла у наступну стадію (5:4 за сумою двох зустрічей).

Цікаво, що у двох матчах голами відзначався Патрік Шик. Чеський нападник забивав м'яч на завершальних хвилинах матчів та рятував леверкузенців.

У першому поєдинку форвард вдало зіграв головою, замкнувши передачу Андріха на 90+2-й хвилині

Вже у матчі-відповіді футболіст вийшов на заміну та зробив дубль. Спочатку Шик вдало зіграв на випередження на 90+3-й, коли Грімальдо виконував простріл.

А вже на 90+7-й нападник вивів свою команду вперед, він знову точно пробив головою після подачі Паласіоса.

Скриншоти: трансляція MEGOGO