Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Порахували, скільки «Манчестер Юнайтед» витратив на кожну результативну дію Антоні

Якась божевільна сума!

Автор — Nikita Pedchenko
28 січня, 21:58

28-го січня в матчі 1/16 Кубка Англії Антоні зробив гол+пас проти «Ньюпорта». На 7-й хвилині він асистував Бруну Фернандешу, який відкрив рахунок, а на 68-й хвилині за нічиєї 2:2 бразилець відзначився сам.

Зазначимо, що це перші результативні дії бразильця у цьому сезоні за 23 матчі.

Останній раз бразилець забивав за «Манчестер Юнайтед» у квітні 2023-го в матчі АПЛ проти «Ноттінгем Форест». З того моменту пройшло 288 днів.

Вінгер перейшов у влітку 2022-го року з «Аякса» за 95 мільйонів євро. За цей час футболіст встиг зіграти 67 матчів, забив 9 голів та віддав 4 асисти. Ми вирішили порахувати, скільки «червоні дияволи» заплатили за кожну результативну дію гравця.

Потрібно поділити 95 на 13 й тоді вийде 7,3 мільйона євро за кожну результативну дію. Але Антоні ще має час щонайменше до літа 2027 року, якщо клуб не вирішить його продати раніше.