Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Трубін буде йому винен! Захисник «Бенфіки» спочатку забив на 90-й хвилині, а потім виніс м'яч з пустих воріт
Відео

Ще один сухий матч для українського голкіпера.

Автор — Nikita Pedchenko
8 жовтня, 02:27

У матчі 8-го туру вищої ліги Португалії «Ешторіл» - «Бенфіка» (0:1), Антоніу Сілва забив єдиний та вирішальний гол у цій зустрічі. Португальський захисник забив м'яч після подачі з кутового, він зробив це на 90+3-й хвилині. Емоції 19-річного юнака зашкалювали, але це ще був не кінець зустрічі.

Вже на 90+9-й хвилині господарі поля виконували подачу з кутового. Футболісти «Ешторіла» двічі пробили, але від пропущеного голу команду врятував саме Антоніу Сілва, який обидва рази відбив м'яч своєю головою.

Португалець приніс перемогу своїй команді спочатку, забивши гол, а вже потім рятувальними двома рятівними сейвами.

Зазначимо, що це вже 2-й сухий матч для Анатолія Трубіна у складі «Бенфіки». Загалом українець вже встиг зіграти 6 матчів за команду «орлів».

Скриншоти: трансляція MEGOGO