Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/👀 Найбільш суперечливий момент першого тайму: м'яч влучив у руку Зінченку, але арбітр не поставив пенальті

Навіть після того, як епізод переглянули на ВАР.

20 вересня, 22:28
3

«Арсенал» зустрічається з ПСВ у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Рахунок уже 2:0 на користь «канонірів». Голи забивали Сака та Троссард.

Але за рахунку 1:0 стався дуже суперечливий епізод за участі Олександра Зінченка. М'яч влучив у руку українця у штрафному майданчику, але арбітр не поставив пенальті навіть після того, як епізод перевірили на ВАР.

Сам Зінченко жестами показував, що руки були у нього за спиною, але на повторі ми бачимо, що це не так.

Як думаєте, потрібно було ставити пенальті?