Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/7 голів у матчі та 4 червоних в екстратаймі: як Індонезія U22 протистояла Таїланду U22 у фіналі на Іграх Південно-Східної Азії (ВІДЕО)

Не обійшлось і без масової бійки.

Автор — Danylo Syrotiuk
17 травня 2023, 15:06

Нещодавно (16.05) відбувся фінал Ігор Південно-Східної Азії між збірними Індонезії та Таїланду. Поєдинок виявився сповненим драматизму.

Боротьба тривала до останньої секунди. Наприкінці другого тайму, коли рахунок був 2:1 на користь Індонезії, суддя дав свисток зафіксувавши порушення правил, проте індонезійці сприйняли його як фінальний та почали святкувати перемогу, проте їх радість була недовгою. Саме з цього штрафного удару був забитий гол у їх ворота. 90+7 хвилина Таїланд зрівнює рахунок та переводить гру в екстратайм.

На початку екстратайму Індонезія одразу ж забила гол та повернула свою перевагу. Тут вже і почались перші бійки та вилучення. По червоній картці отримав кожен з гравців збірних.

Надалі два гравці з Таїланду отримали ще по червоній картці, а індонезійці забили ще два голи, у підсумку трофей поїхав до Індонезії.