Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Яскравий матч Коваленка: не забив з п'яти метрів, дав пробити в епізоді з пропущеним, шикарно подав кутовий

Отримав найкращу оцінку в команді від SofaScore.

Автор — Semen Novikov 🤠
29 квітня, 12:41
1

Український півзахисник «Спеції» Віктор Коваленко провів 58 хвилин проти «Монци», його команда програла 0:2.

В активі Коваленка 34 дотики, 21 з 24 виконаних пасів, 1 ключова передача, 1 створений момент, 5 втрат та 3 удари (один повз, один у площину та один заблокований). Показник xG склав 1.00.

Захисна робота Віктора: 4 з 5 виграних єдиноборств та одне перехоплення.

Міг відкривати рахунок вже на 18-й хвилині: пробивав з п'яти метрів, але влучив прямо у голкіпера.

Вже через дві хвилини Коваленко дав пробити з під себе Патріку Чурріа - той ідеально влучив у дальній кут, що у голкіпера не було шансів витягнути цей м'яч.

На 35-й хвилині українець класно подав кутовий. Одноклубник міг зрівнювати рахунок, але пробив вище воріт.

А перед своєю заміною Віктор ледь не зрізав м'яч у власні ворота, коли намагався зіграти головою у штрафній. Потрібно подякувати голкіперу, який витягнув м'яч з верхнього кута.

Джерело: скриншоти Megogo