Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🥺 Кейн після вильоту від Франції – одна з найсумніших картин цього ЧС. Не міг прийти до тями, Пікфорд відганяв від капітана операторів

Важко дивитися.

11 грудня 2022, 10:00

Збірна Англії поступилася Франції з рахунком 2:1 та вилетіла з ЧС-2022 на стадії чвертьфіналу.

Головну нагоду перевести матч в екстратайми втратив капітан англійців Гаррі Кейн. На 84 хвилині не реалізував пенальті.

Після матчу камери відразу показали Кейна. На нього важко було дивитися: довго сидів на газоні та потирав голову.

Капітана втішали партнери по збірній та суперники, а Пікфорд відганяв оператора.

Щоб не пропустити найголовніші новини напередодні турніру та під час самого ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: