Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Кейн втратив нагоду врятувати Англію – Франція у півфіналі після пенальті в небеса

Десь цю гру дивився один Бекхем та один Джулай.

11 грудня 2022, 08:01
14

Збірна Франції пройшла до півфіналу ЧС, обігравши у цікавому протистоянні Англію – 2:1.

• Рахунок на 17-й хвилині відкрив Орельєн Чуамені – неймовірна гармата з асисту Антуана Грізманна.

Для розуміння: до воріт було майже 26 метрів, а швидкість польоту м'яча – 108 км/год.

• Далі був дуже суперечливий епізод із непризначеним пенальті – певні, його ще не раз згадають. Упамекано точно не бив Кейна по ногах?

Нам не пояснили рішення рефері – можливо, справа в тому, що порушення було до лінії штрафного.

• Вже у другому таймі, на 54 хвилині з іншого пенальті забив Гаррі Кейн. Сфолив, до речі, автор першого голу Орельєн Чуамені!

Завдяки цьому голу він наздогнав Вейна Руні за голами за збірну Англії, а також забив свій 4-й пенальті на ЧС (без післяматчевих) – рекорд.

• Знову вперед вивів Францію на 78-й хвилині Олівʼє Жиру – ще один асист Грізманна!

• Англія отримала нагоду знову зрівняти – і знову з пенальті! Тео Ернандес штовхнув у спину Мейсона Маунта.

Але вдруге Кейнові пробити одноклубника Уго Льоріса не вдалося – пробив сильно вище воріт.

• Збірна Франції зіграє проти сенсаційного Марокко у півфіналі ЧС. Матч відбудеться 14 грудня о 21:00.