Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Ноєр видав поки найкращий сейв цього ЧС – витягнув, здавалося б, мертвий удар майже впритул (ВІДЕО)

Божевільна реакція.

Автор — Oleksandr Bessonov
23 листопада 2022, 17:58
1

Німеччина несподівано програла Японії 1:2 – німці вели в рахунку до 75-ї хвилини, але японці за 8 хвилин вийшли вперед та довели матч до перемоги.

Але не все у цій зустрічі складалося погано для Німеччини. Чого вартий тільки неймовірний сейв Мануеля Ноєра у другому таймі.

Епізод почався з навісу у штрафний майданчик, потім швидкий удар у падінні від гравця Японії, але реакція Ноєра була проти гола. І все це за лічені секунди.

Майстер!

Щоб не пропустити найголовніші новини напередодні турніру та під час самого ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: