Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🤦‍♂️ У мережі знову завірусився фейл голкіпера більш ніж 3-річної давнини. Хотів потягнути час, але пропустив на останніх секундах (Відео)

Ляп із Австралії 🔥

20 вересня 2022, 15:53

У чемпіонаті Австралії сезону 2018/19 стався кумедний епізод, який зараз знову почав віруситися у соціальних мережах.

У матчі між «Брісбен Роар» та «Вестерн Сідней» рахунок був 2:0 на користь сіднейців. Здавалося, матч завершиться перемогою, але подивіться, що зробив воротар.

Спочатку на 90+2 хвилині «Брісбен Роар» один м'яч відіграв (тут немає помилки голкіпера), а далі Янетович хотів потягнути час на 90+6 хвилині, щоб наблизити перемогу своєї команди. У результаті цього м'яч він впустив за межі поля, а суперник реалізував свій шанс.

І таке буває. Дивимося момент в огляді матчу на 4:17 🎥👇