Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/У Першій лізі ледь не забили найкрасивіший автогол сезону із центра поля. Голкіпер «Полісся» врятував

Все ще найкраща ліга світу.

10 травня, 12:53

В минулому турі Першої ліги зустрічалися «Полісся» та запорізький «Металург». Матч проходив на стадіоні у Моршині, а житомирська команда перемогла 1:0 і утвердилася в статусі лідера. Але окрім голу, матч запам’ятався ще двома цікавими моментами.

На 12-й хвилині матчу, на поле вибіг місцевий собацюга, який спричинив паузу у грі. Але захисник «Металурга» Богдан Векляк виявився природженим кінологом і виніс на руках чотирилапого, за що пес його по-дружньому лизнув.

А от на 25-й хвилині ледь не стався найкрасивіший автогол сезону. Ян Морговський пульнув м'яч в сторону воріт з центра поля і він цілком міг влучити у дев'ятку, якби Кудрик майстерно не відіграв головою.