Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Динамо» переграло «Фенербахче» у нервовому матчі з вирішальним голом Караваєва

«Динамо» переграло «Фенербахче» у нервовому матчі з вирішальним голом Караваєва

Кияни йдуть далі!

27 липня 2022, 22:50
14

«Динамо» пройшло «Фенербахче» у другому кваліфікаційному раунді ЛЧ.

Мірча Луческу вирішив не змінювати абсолютно нічого - виставив на матч ідентичну до зустрічі в Лодзі основу.

Вже на 10-й хвилині «Фенербахче», здавалося, відкрив рахунок: Джошуа Кінґ замкнув простріл Еннера Валенсії. Пощастило, що останній до цього сфолив на Забарному - бригада наддосвідченого Массімо Ірратті гол справедливо скасувала.

Загалом перший тайм виглядав максимально жахливо для киян в атаці. 8:1 за ударами, 3:0 у площину.

Невдовзі після початку другої половини гри на 54-й хвилині за фол на Буяльському другу жовту й вилучення отримав Ісмаїл Юксек.

А за три хвилини сам Буяльський вже забив: Кендзьора протащив м'яч, прокинув собі на хід, прострілив на Віталія - тому залишалося лише влучити, 0:1.

На 70-й «Фенербахче» міг зрівнювати рахунок. Еннер Валенсія заробив фол від Дениса Попова (справедливості заради, він на нього працював півтора матчі). Сам постраждалий підійшов до позначки, однак у «Динамо» був Бущан.

Наприкінці основного часу головою в овертайм матч перевів Аттіла Солої. Бущан потягнувся за м'ячем після кутового, не зміг зачепитися, угорець розстріляв безпорадний кут, 1:1.

Перемогу на 114-й хвилині приніс Олександр Караваєв, замкнувши простріл Вівчаренка. Цей гол вибив його колишній клуб із ЛЧ, 1:2.

Гол на 15:21.

Суперником «Динамо» у 3-му раунді кваліфікації буде австрійський «Штурм», матчі відбудуться 2/3 та 9/10 серпня. Кияни гарантували собі мінімум участь у груповому етапі Ліги Європи.