Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Трубін програв серію пенальті, «Баєр» врятував рекорд рикошетом на 89-й: всі півфіналісти єврокубків
Відео

«Аталанта» вибила «Ліверпуль», а «Рома» - «Мілан».

Автор — Tribuna.com
19 квітня, 08:10
10

У вівторок та середу визначились півфіналісти Ліги чемпіонів. Там зіграють «Баварія» - «Реал» та «Боруссія» - «ПСЖ».

Сьогодні відбулись матчі відповіді чвертьфіналів Ліги Європи та Ліги конференцій, які визначили решту півфіналістів єврокубків.

Ліга Європи

«Рома» - «Мілан» - 2:1 (1:0 перший матч)

Після виїздної перемоги команда Де Россі подолала «Мілан» і вдома.

«Аталанта» - «Ліверпуль» - 0:1 (3:0)

«Ліверпуль» дуже швидко забив перший м'яч, але так і не зміг зробити нічого більше.

«Марсель» - «Бенфіка» - 1:0 (1:2 перший матч), 4:2 в серії пенальті

Анатолій Трубін не зміг зіграти на нуль, «Марсель» забив та перевів протистояння в овертайми, а потім і в серію пенальті, де в українця була можливість проявити себе під тиском скаженого «Велодрому». Але Анатолій не зміг відбити жодного удару та програв серію 2:4. В «Бенфіки» схибили Ді Марія (стійка) та Антоніо Сілва (сейв Пау Лопеса).

«Вест Гем» - «Баєр» - 1:1 (0:2)

«Баєр» врятувався на 89-й хвилині завдяки випадковому рикошету та встановив новий рекорд по серії без поразок - 44 матчі.

В півфіналі зіграють:

«Рома» - «Баєр»

«Марсель» - «Аталанта»

Ліга Конференцій

«Лілль» - «Астон Вілла» - 2:1 (1:2 перший матч), 2:4 в серії пенальті

Аргентинський голкіпер «Астон Вілли» Еміліано Мартінес знову обіграв в серії пенальті французську команду, як і збірну Франції у фіналі чемпіонату світу. Навіть попри те, що отримав дружу жовту в серії пенальті. Чому його не вилучили, відповідь тут:

Огляд матчу:

«Фіорентина» - «Вікторія» Плзень - 0:0 (0:0) 2:0 в овертаймі

Італійці вдома розібрались з чехами після несподіваної нічиї на виїзді, але лише в овертаймах.

«Фенербахче» - «Олімпіакос» - 1:0 (2:3), 2:3 в серії пенальті

В Туреччині, як і в ще трьох парах сьогодні, команди грали овертайми після мінімальної перемоги «Фенербахче». Зрештою все дійшло до третьої за ігровий день серії пенальті, в якій з рахунком 3:2 перемогли гості - їх голкіпер потягнув три удари.

«ПАОК» - «Брюгге» - 0:2 (0:1)

Бельгійці впевнено пройшли грецький клуб, вигравши і другий матч.