Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Чим відзначились українці в турі АПЛ: шанси Мудрика на асист, впевнений Забарний та спірна гра Зінченка

Зібрали головне.

Автор — Vladick Garankov
16 квітня, 10:46
1

Відбувся останній матч 33-го туру АПЛ – «Челсі» Мудрика прийняв на «Стемфорд Брідж» «Евертон» Миколенка. Гра завершилась з розгромним рахунком 6:0 на користь лондонського клубу.

Саме час робити підсумки – закцентуємось на матчах за участі українців. Загалом наші легіонери зіграли в наступних іграх:

Якщо по завершенню 32-го туру перше місце в таблиці займав «Арсенал», то програш «Астон Віллі» опустив їх на другу сходинку. «Челсі» все також йде 9-м, а «Евертон» з 15-го опустився на 16-те, пропустивши вперед «Брентфорд». Погіршення також є для «Борнмута» Забарного – з 12-го опустились на 13-те.

За головними інтригами Англійської Прем'єр-ліги зручно слідкувати в нашому застосунку. Завантажуйте його для Android та iOS 📲

Ярмолюк і «Брентфорд» проти «Шеффілда»

Єгор провів на полі 11 хвилин, замінивши на 79-й Міккеля Дамсґора – це 25-й матч українця за «бджіл». За зіграний час він майже оформив дебютний гол. Півзахисник отримав м'яч на фланзі, накрутив двох суперників та змістився у центр, щоб виконати удар. М'яч полетів вище.

Огляд матчу:

Крім цього Ярмолюк встиг зробити 3 обведення, виграти 3 з 3 єдиноборств, завдати 1 удар повз ворота, віддати 6 точних передач (100%).

Sofascore оцінили його гру балом 7.0, коли середня в команді 7.16.

Забарний і «Борнмут» проти «МЮ»

«Вишні» спокійно могли забирати перемогу в матчі з «червоними дияволами» за рахунок впевненої гри на кожній ділянці поля, але тільки нічия. Одним з героїв зустрічі по праву можна вважати Забарного, який відзначився рядом хороших моментів.

Єдиний спірний епізод – гол Фернандеша. Ілля виставляв ногу, але м'яч відскочив на Бруну, який вийшов сам на сам з воротарем і реалізував свій шанс.

Дивіться з 00:40.

Позитивних епізодів у Іллі куди більше. На 29-й хвилині центрбек зупинив Гойлунда, який вривався в карний майданчик, вибивши у нього м'яч.

Саме після цього моменту трибуни почали співати українцю фірмовий чант. Якщо ви ще його не чули, то ось:

На 79-й хвилині Забарний зупинив небезпечну атаку, виконавши ідеальний підкат – цього разу проти Решфорда. Такому чистому виконанню позаздрять захисники світового рівня:

А буквально через декілька хвилин українець заробив на собі штрафний у атаці. Його обійняв Гойлунд, чим обмежив дії:

Крім цього на рахунку Іллі: 3 відбирання, 4 виноси, 1 перехоплення, 5 з 9 виграних єдиноборств, 34 точні передачі (81%), 9 втрат м’яча, а також його 1 раз обіграли.

Попри очевидно хорошу гру від українського захисника Sofascore оцінили його старання балом нижче середнього – 6.7.

Зінченко і «Арсенал» проти «Астон Вілли»

Олександр провів доволі спірну гру – є за що похвалити і покритикувати. На 16-й хвилині українець довгою передачею на Гаверца розпочав атаку, яку згаяв Кай.

ВІДЕО. Дивіться на 01:09.

Через 6 хвилин Зінченко побачив все того ж німця та одразу віддав пас верхом, але півзахисник не зміг зупинити м'яч. У підсумку він дістався все тому ж Мартінесу.

ВІДЕО. Дивіться з 00:17.

Кіпер одразу ж розпочав зворотню атаку, але після його довгої передачі першим на м'ячі виявився українець. Зінченко вирішив випробувати удачу, нанісши удар з центру, але повз воріт.

На 38-й хвилині зустрічі Габріел і Зінченко не розібрались, хто куди пасує та рухається. Бразилець влучив у спину українцю, після чого м'яч підхопив Воткінс, але попав в штангу.

Дивіться з 00:34.

На 43-й хвилині Зінченко відрізав чотирьох гравців суперника пасом на Гаверца, але цей епізод знову ж нічим не завершився  – Кай змістився, віддав, але на замиканні не було нікого.

ВІДЕО. Дивіться на 00:34.

А під кінець гри трапилась помилка, яка призвела до голу – Морено віддав пас на Діня, поруч з яким були Гаверц і Зінченко. Кай побіг нав'язувати боротьбу, а от Олександр просто дивився. Люка прострілив у карний майданчик, передача пройшла повз чотирьох гравців «Арсенала» та дісталась Леона Бейлі, який стояв позаду всіх і реалізував свій шанс.

Дивіться з 01:54.

Окрім цього на рахунку захисника 44 точні передачі з 50 (88%), 2 винесення, 2 перехоплення, 1 відбирання, 3 успішні боротьби за позицію з 4, 70 дотиків до м'яча, 1 ключовий пас, 1 удар повз ворота, 13 втрат володіння м'ячем, 0 виграних дуелей.

SofaScore оцінили його гру балом 6.7, WhoScored – 6.2.

Мудрик і Миколенко в матчі «Челсі» - «Евертон»

На 18-й хвилині останнього матчу 33-го туру Мудрик міг записувати на свій рахунок асист: отримав м'яч, змістився, віддав на Джексона, який не зміг реалізувати свій шанс. Епізод врятував божевільний Палмер, який за гру оформив покер.

На 40-й Мудрик отримав жовту: програв боротьбу Коулмену, а, наздоганяючи, наступив йому на ногу, чим перервав атаку.

Наприкінці першого тайму Миколенко створив хороший момент для атаки «Евертона». Віталій віддав дальню передачу в карний майданчик лондонців, але Бету Бетункал не встиг її замкнути.

Після перерви в Михайла був ще один шанс робити асист – цього разу не пощастило Палмеру.

На полі відбулась і особиста зустріч українців: Мудрик вривався в карний майданчик «Евертона» саме з флангу Миколенка. Віталій пішов зустрічати партнера по збірній і закрив м'яч корпусом.

За підсумками матчу в Мудрика одна з найкращих оцінок в складі «Челсі» за версією Sofascore, у Миколенка - найгірша в «Евертоні». Вінгер отримав 7.4, вище тільки у Галлахера, Джексона, Палмера і Ґілкріста. Захисник разом з Пікфордом отримали найнижчі бали в складі «ірисок» - 5.5.

Михайло зіграв 80 хвилин. Показник xG - 0,33. За цей час зробив 31 дотик до м’яча, виконав дві ключові передачі, один раз пробив у площину воріт, здійснив дві спроби дриблінгу, одна з яких вдала, 10 разів втратив м’яч і заробив 1 фол.

Коли він покидав поле, вболівальники піднялись аби провести його оплесками:

Віталій зіграв 90 хвилин, зробив один перехват, двічі відібрав м’яч, здійснив 9 спроб боротьби за позицію, 3 з яких виграв, двічі був сильнішим у повітряних дуелях, 18 разів втратив м’яч та здійснив 3 фоли.