Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Момент Забарного, після якого трибуни знову заспівали фірмовий чант. Цього разу переграв Гойлунда

Автор — Vladick Garankov
13 квітня, 20:39
2

На 29-й хвилині матчу між «Борнмутом» та «МЮ» стадіон «вишень» знову почув фірмовий чант про Іллю Забарного від уболівальників. І не просто так!

Український захисник у своєму карному майданчику, виконавши чистий підкат, зміг перервати атаку, яку розвивав Гойлунд. Ілля спокійно вибив м'яча у форварда «червоних дияволів», який вривався в карний майданчик.

Саме після цього епізоду в трансляції можна було почути ту саму пісню.

Трохи згодом «Борнмут» таки пропустив і не без участі Забарного, але на другий тайм команди ідуть з рахунком 2:1 на користь господарів.