Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Чотири голи за 15 хвилин. «Зоря» вирвала у «Дніпра-1» нічию, програючи 0:2

Чотири голи за 15 хвилин. «Зоря» вирвала у «Дніпра-1» нічию, програючи 0:2

Знову з повітряними тривогами.

9 квітня, 16:33

В завершальному матчі 23-го туру УПЛ «Дніпро-1» та «Зоря» розважили глядачів результативним матчем з камбеком та курйозними голами.

🔹 Після сухого першого тайму обидві команди взялись надолужувати згаяне з перших хвилин другої половини гри. Спочатку за справу взялись господарі.

На 48-й хвилині Сваток добив у порожні після того, як удар Адамюка головою після подачі зі штрафного відбив Сапутін.

🔹 Дуже швидко дніпряни подвоїли перевагу. І знову після удару головою.

Цього разу все простіше — подача Мірошниченка з кутового (першого ж для команди Максимова у цій грі) та влучний постріл Гуцуляка на 52-й хвилині.

🔹 Супервдалий початок другого тайму від «Дніпра-1», ще й без свого лідера Піхальонка (Олександр травмувався на початку поєдинку), нівелювався так само швидко, як і зʼявився.

Вже на 55-й хвилині «Зоря» відквитала один мʼяч. Несподівано класний удар парашутом через Волинця вдався Кірюханцеву, якого запустили довгим пасом зі своєї половини поля партнери.

🔹 А на 62-й хвилині зіграла заміна Юрія Коваля. Ігор Горбач, який зʼявився на полі після перерви замість Вікентія Волошина, зрівняв рахунок. Якраз в стилі цього матчу — ударом головою.

Луганцям вдалась комбінація на лівому фланзі атаки, в ході якої Антюх навісив у воротарський суперника, де Горбач переграв Сарапія та пробив повз Волинця.

Для нерозбалуваного глядача УПЛ чотири голи за 14 хвилин – це щось новеньке, правда?

🔹 Після цього команди ще по разу обмінялись небезпечними випадами, а далі знову затихли. Голів більше в матчі не сталось, натомість стались дві повітряні тривоги. Через що зустріч в Дніпрі закінчилася майже на півтори години пізніше.

Фінальний свисток зафіксував нічию 2:2, яка для обох команд не змінила турнірного положення. Дніпряни залишились четвертими, а луганці 12-ми.