Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Чант про Забарного, нічиї Мудрика і Ярмолюка, у «Евертона» перша перемога з 17 січня: українці в турі АПЛ
Відео

Зібрали найголовніше.

8 квітня, 18:10
8

Українські футболісти зіграли в таких матчах туру АПЛ:

Команда Мудрика піднялась на дев'яте місце, «Евертон» – на п'ятнадцяте. «Брентфорд» Ярмолюка опустився на одну сходинку, а Зінченко з «канонірами» продовжують крокувати до чемпіонства. «Борнмут» так і залишився на дванадцятому місці.

Зараз таблиця в АПЛ виглядає так:

За головними інтригами Англійської Прем'єр-ліги зручно слідкувати в нашому застосунку. Завантажуйте його для Android та iOS 📲

Розпочнемо з Зінченка

Матч між «Арсеналом» та «Брайтоном» завершився розгромним рахунком 3:0 на користь «канонірів».

Українець вийшов з перших хвилин та був замінений на 72-й хвилині. Статистичний портал Sofascore поставив Олександру 6.7, а WhoScored – 6.6. Це найменші оцінки серед гравців, які вийшли у стартовому складі.

А ось, як прокоментував його гру колишній гравець «канонірів» Тео Волкотт:

«Ви бачите, що Зінченко ізольований один в один, і йому ніколи не вдається комфортно повертатися назад. Я відчуваю, що у нього (Аденґри – прим.) закінчилися ідеї або він надто ускладнює».

А як там Забарний?

Українець знову відіграв усі 90 хвилин, але отримав невтішні оцінки: 6.1 від SofaScore та 5.6 від WhoScored. У обох випадках це найнижчий бал серед усіх гравців.

Вирішальний м'яч у кінцівці гри забили з-під Іллі Забарного - українець програв боротьбу і дав пробити супернику.

На рахунку футболіста 38 дотиків, 1 відбір, 20 точних передач з 30 (67%), 3 виграні дуелі з 5, 2 виноси, 1 помилка, яка привела до удару.

І хоч Ілля програв (1:2), але вболівальники подякували йому піснею:

«Ооо я хочу танцювати з Забарним

Я хочу відчути спеку з Забарним

Так, я хочу танцювати з Забарним

З Забарним, який мене любить»

Мудрик та «Челсі» втратили перемогу над аутсайдером

Лондонці зіграли внічию з «Шеффілд Юнайтед» - 2:2.

Мудрик вийшов 82-й хвилині цього поєдинку, встиг зробити 5 дотиків, виконав 2 навіси, жоден з яких не дістався цілі, виграв 1 із 2 повітряних дуелей, тричі втратив м’яч.

Під час атаки, яка призвела до голу у ворота лондонців, українець програв верхову боротьбу, чим дозволив супернику повернути м'яч у штрафний майданчик.

Огляд матчу:

А ось, як Почеттіно прокоментував цей матч:

«Звичайно, наші гравці втомились. Але це не виправдання для того, щоб не виграти сьогодні. Вони звичайно, можуть втомитись, і саме тому у нас є неймовірний тренувальний центр, який надає все, що треба.

Але тоді це про те, щоб бути конкурентоспроможним, і, можливо, я занадто багато повторюю, але дивлячись футбол у 52 роки ти швидко відзначаєш, чи готова команда до конкуренції, чи ні.

Можливо, ця група футболістів недостатньо зріла, щоб грати кожні три дні»

Довгоочікувана перемога «Евертона»

«Евертон» переміг «Бернлі» (1:0). Команда вперше з 16 грудня здобула три очки у чемпіонаті.

Якщо враховувати матчі Кубка Англії, то це перша перемога з 17 січня, коли «іриски» виграли у «Крістал Пелес» (1:0).

Миколенко провів на полі усі 90 хвилин та отримав оцінку у 7.5 балів від WhoScored та 7.4 бали від SofaScore. В обох випадках це один з найвищих балів серед всіх гравців, що брали участь у матчі.

Епічна нічия «Брентфорда» та Ярмолюка проти «Астон Вілли»

Гра проти «Астон Вілли» завершилась дуже результативною нічиєю 3:3. Єгор розпочав матч на лаві запасних, 81-й хвилині вийшов на заміну. Портал WhoScored поставив йому 6.1, а Sofascore – 6.6.

Певно, найбільше у цій зустрічі запам'ятався курйозний гол захисника «бджілок», з якого все і почалось.

Просто у потрібний момент м'яч сам прилетів у ногу Йоргенсена.