Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Мудрик не винен у провалі «Челсі»: заробив пенальті, вилучив гравця (і Компані), ВАР вкрав асист

Але «Челсі» в більшості не зміг обіграти аутсайдера.

30 березня, 23:05
19

«Челсі» у матчі 30-го туру АПЛ удома не зміг переграти «Бернлі» – нічия 2:2.

Маурісіо Почеттіно не просто оцінював мужність Михайла Мудрика перед матчем – а й довірив йому місце в основному складі.

Михайло віддячив – був щонайменше помітним.

• Свій перший удар по воротах «Бернлі» (повз-повз) наніс вже на 17-й хвилині. Але запамʼятався кількома хвилинами пізніше – на 20-й унаслідок одного з кутових подав мʼяч у штрафний майданчик, де у ворота Арʼянета Мурича його відправив Аксель Дісасі.

Але гол скасували після перегляду ВАР: Дісасі забив його не стільки головою, скільки рукою.

• На 34-й хвилині Мудрик відгукнувся на класну передачу і пробив – Мурич узяв до рук.

• Але топовий момент Мудрика – це зароблений пенальті, призначений головним арбітром Дарреном Інглендом на 40-й хвилині. Михайла у штрафному збив Лоренц Ассіньйон – точка, жовта, яка для гравця «Бернлі» стала другою.

Цікаво, що це вилучення Мудрик фактично заробив самотужки – першу жовту Ассіньйон теж заробив на українці.

Але червоною Ассіньйону епізод не закінчився – через занадто активну незгоду з рішеннями арбітра поле достроково залишив і тренер «Бернлі» Венсан Компані.

• Але вже на старті другого тайму «Бернлі» зрівняв – і теж не без участі Мудрика.

В ході гольової атаки Вітінью спокійно розібрався з Михайлом. До його честі, він намагався повернути мʼяч – але завадити подальшому розвитку атаки, яка завершилася голом Джоша Каллена, не зміг.

• На 60-й хвилині Мудрик мав ще одну непогану нагоду – Конор Галлагер затягнув мʼяч у штрафний, віддав Михайлу, однак його удар заблокували захисники суперника.

• За кілька хвилин Мудрик міг оформлювати асист, ефектно обігравши суперника – але Ніколя Джексон дав Ніколя Джексона, пробивши прямо у воротаря.

• «Челсі» знову вийшов уперед на 78-й – після класної атаки відзначився Коул Палмер, оформивши дубль.

• Але в рахунку вели недовго – вже на 81-й Дара ОʼШі замкнув подачу з кутового Каллена.

Відео буде додане згодом.

• На 89-й «Бернлі» узагалі міг забивати третій – але Джей Родрігес спочатку влучив у каркас воріт, а потім на добиванні пробив дещо вище.

• Статистика Михайла Мудрика у матчі за даними SofaScore:

xG 0,28, очікувані асисти 0,54, 1 удар у площину, 2 удари повз ворота, 1 заблокований суперником удар, 6 успішних спроб дриблінгу з 8, зароблений пенальті, 29 точних пасів з 39 (74%), 4 ключові паси, 3 точних навіси з 12, 1 точна довга передача з 1, 10 виграних єдиноборств з 14, 25 втрат мʼяча, 1 фол, 2 зароблених фоли, 2 відбори мʼяча.

Оцінка SofaScore – 8.3 (четверта в матчі, друга в команді після Кола Палмера), WhoScored – 8.4 (третя в матчі, друга в команді).

• «Бернлі» завдяки цій нічиїй заробив своє 18-те очко в сезоні – до рятівного 17-го місця, куди піднявся «Ноттінгем», чотири очки.

«Челсі» лишається 11-м – «Фулгем», який міг їх обійти, несподівано також зіграв внічию із «Шеффілдом» (3:3).