Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Фулгем» просто не помітив «Тоттенгем» – 3:0. Муніз оформив дубль та, схоже, що отримав травму

Нападника замінили одразу після того, як він забив гол.

16 березня, 21:00

«Фулгем» впевнено переміг «Тоттенгем» в матчі 29-го туру АПЛ – 3:0.

Родріго Муніз на 42-й хвилині зустрічі відкрив рахунок. Після майстерної передачі Робінсона нападник зміг розібратися з голкіпером суперників.

Другий м'яч у цьому поєдинку вдалось забити Лукичу, після злагодженої атаки серб в дотик збільшив перевагу над «шпорами».

А вже на 61-й хвилині дубль на свій рахунок записав Родріго Муніз. Але, схоже, що після зіткнення в штрафному майданчику отримав травму. За кілька хвилин після інциденту його замінили.

Чи очікували ви на такий результат цього поєдинку?