Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Фантастика в ЛК: «Олімпіакос» здійснив неймовірний камбек з «Маккабі», поступившись у першому матчі з рахунком 4:1
Відео

Двічі забили в додатковому часі.

15 березня, 11:09

«Маккабі Тель-Авів» переміг «Олімпіакос» у першому матчі 1/8 ЛК – 4:1. Здавалося, на цьому шлях грецької команди у цьому турнірі завершився. Але вже в другій зустрічі вони показали зовсім інший результат.

Ще в першому таймі вони забили тричі. На 57-й хвилині «Маккабі» намагалися повернутися у гру, голом з пенальті відзначився Еран Захаві. Відповіді від «Олімпіакоса» довго чекати не прийшлось, менш ніж за 10 хвилин вони знову збільшили перевагу. Основний час поєдинку завершився, як і перший матч – 4:1.

Вже на початку першого екстратайму Стеван Йоветич відзначився забитим м'ячем. На 103-й хвилині спрацювала заміна – забив Юссеф Ель-Арабі, на поле він вийшов на 88-й хвилині.