Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Реал» пройшов «Лейпциг»: ідеальний дует Джуда та Віні, кілька сейвів Луніна

«Реал» пройшов «Лейпциг»: ідеальний дует Джуда та Віні, кілька сейвів Луніна

«Сіті» знову обіграв «Копенгаген» 3:1.

7 березня, 09:20
2

В Лізі чемпіонів визначились ще два чвертьфіналісти. «Реал» з Андрієм Луніним у складі зіграв унічию 1:1 з «Лейпцігом» та за сумою двох матчів (2:1) пройшов далі.

В паралельній зустрічі «Манчестер Сіті» очікувано не мав проблем із «Копенгагеном». Знову 3:1 та 6:2 за сумою обох поєдинків.

«Лейпциг» знову був гострішим, але розрахунок «Реала» на стримання спрацював

Як і в першому поєдинку в Німеччині, де були 1:0 на користь мадридців та видатний пермофанс Андрія Луніна з девʼятьма сейвами, у матчі-відповіді український кіпер теж став однією з найпомітніших персон.

Перший тайм на «Сантьяго Бернабео» обійшовся без голів саме тому, що Лунін відбив єдиний за цей період удар у площину на дві команди.

Це був постріл Сімонса з гострого кута на 42-й хвилині.

Врятував Андрій ще раз на початку гри, коли Шешко вирвався з ним на рандеву. Але той удар в статистику не увійшов, бо форвард перед цим потрапив у офсайд.

Хоча сейв удався ефектний. Удар Шешко з такої позиції:

Андрій майстерно перевів на кутовий.

Натомість Ґулачі взагалі до перерви стояв без роботи, адже атаки у господарів не дуже ліпились. За що їх освистували власні ж трибуни.

Після відпочинку Лунін продовжив бути серед головних дійових осіб. Але уже не завжди з позитивної точки зору.

На 48-й хвилині він невдало вибіг на перехоплення й пропустив повз себе Опенду на вході у власний же штрафний, залишивши ворота.

Українця підстрахував Начо, який продовжив супровід бельгійського форварда та виграв для Луніна час, аби той повернувся та перехопив таки мʼяч як слід.

Загалом по перерві гості, звісно, тільки додали в гостроті попереду через потребу відіграватись. Але забив натомість «Реал».

На 65-й хвилині господарям вдалась гольова контратака, яку в гол конвертували розумний пас Беллінгема на хід Вінісіусу в штрафному суперника. Бразилець з вигідної позиції не схибив.

Але попереду в рахунку мадридці пробули не довго. На 68-й хвилині навіть Лунін не врятував, коли Орбан з-під опіки Начо замкнув головою навіс Раума.

І після цього ближчими до виходу вперед в рахунку були уже саме гості, які й так були загалом гострішими впродовж обох матчів.

Але розрахунок Анчелотті на стримання спрацював. «Реал» дозволив супернику завдати вдвічі більше ударів по воротах, та своє все одно не відпустив. Хоч і ризикував — Лунін за гру зробив три сейви (і ще два ефектні в активі Рюдігера).

Напіврезервний «Ман Сіті» однаково переміг «Копенгаген» з тим самим рахунком

Завдяки заробленому в першому матчі гандикапу 3:1 Гвардіола очікувано дав відпочити кільком основним гравцям. Адже на вихідних двобій із «Ліверпулем» за лідерство в АПЛ.

На поєдинок-відповідь з «Копенгагеном» манкуніанці вийшли без Де Брюйне, Фодена, Вокера, Аке, Сілви та Стоунза. Середній вік такої команди становив 25 років і 127 днів, що є другим наймолодшим складом в історії виступів «Сіті» в плей-оф ЛЧ.

Але й навіть слабшим складом команда Гвардіоли надерла зад гостям з Данії.

Вже до 10-ї хвилини чемпіон Англії та чинний володар трофея ЛЧ вів 2:0 завдяки голам Аканджі (на 5-й хвилині в дотик замкнув ногою подачу Альвареса з кутового)...

...та Альвареса (потужним ударом з гострого кута з-за меж штрафного пробив руки Грабари).

На цьому гру можна було б закінчувати, але «Копенгаген» не здавався. На 29-й хвилині гості провели контратаку, яку розігнав Ельюнуссі, обігрався із Оскарссоном та пробив Едерсона.

Втім, ще до перерви «Сіті» забив знову. Голанд прийняв довгу передачу Родрі, розібрався у штрафному зі захисниками та пробив у кут в протихід Грабари.

Цей гол став для Ерлінґа 41-м у 37-ми іграх в ЛЧ. І за кількістю голів у турнірі він зрівнявся з іншою легендою манкуніанського клубу, Серхіо Агуеро.

Після цього другий тайм буквально перетворився на формальність. Якщо ви його вирішили дивитись, то втратили 45 хвилин свого життя на ніщо.

«Сіті» очікувано веде далі захист титулу переможця ЛЧ.