Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔝 Розкішний матч лідерів УПЛ, де було все: дубль Криськіва, вилучення з втручанням ВАР і СІМ забитих м’ячів
Відео

Неймовірно важлива перемога «Шахтаря» над «Кривбасом».

3 березня, 21:20
30

У центральному матчі 19-го туру УПЛ «Шахтар» у Львові розбив «Кривбас», забивши пʼять голів, на які суперник зміг відповісти лише двома.

При цьому з 57-ї хвилини підопічні Юрія Вернидуба грали в меншості через вилучення Хрвоє Ілича.

«Шахтар»: Різник – Конопля (Гочолейшвілі, 90), Бондар, Ракицький (к), Педріньйо (Азаров, 90) – Бондаренко – Зубков, Криськів (Цуканов, 90), Судаков, Невертон (Назарина, 61) – Сікан (Траоре, 74)

«Кривбас»: Кліщук – Бандейра (Саінтіні, 90), Понєдільнік, Стецьков, Дібанго – Кузик (Задерака, 74), Ілич – Бізімана, Соса (Близниченко, 63), Луньов (Кожушко, 63) – Прінс (Вакулко, 63)

🔹 Матч зарядив голами від початку. На 9-й хвилині донеччани розіграли кутовий, який голом на добиванні закінчив Конопля – переправив мʼяч коліном повз Кліщука, коли той відбив на Юхима удар головою від Бондаренка:

Після цього Конопля зухвало відсвяткував гол прямо перед обличчям Кліщука:

🔹 Але вже на 20-й хвилині невдала дія Юхима призвела до голу криворіжців. Конопля не зміг перехопити переведення на лівий фланг на Дібанго. Іван цим скористався, пройшов з мʼячем та прострілив на Прінса, який в дотик пробив Різника:

🔹 Але недовго святкувала команда Юрія Вернидуба. Адже на 22-й хвилині стався курйозний гол господарів поля.

Дібанго на фланзі сфолив проти Зубкова, який опинився на газоні. Суддя призначив штрафний удар, команди зупинились, а Іван навіть нагнувся до Олександра, перевіряючи його стан.

В цю саму мить Криськів, який був біля мʼяча, вирішив одразу ж розіграти штрафний без свистка арбітра. Що, як ми памʼятаємо ще з матчу 2-го туру «Вереса» та того ж «Шахтаря», не є порушенням правил.

Дмитро віддав пас на Бондаренка, оббіг групу стоячих гравців «Кривбаса», отримав назад передачу від Артема та пробив у дальній верхній кут воріт Кліщука. 2:1:

Звісно, це розлютило гостей поєдинку. Юрій Вернидуб по ходу матчу апелював до порушення феєр-плей в тому епізоді, але натомість отримав попередження від Миколи Балакіна за бурхливу форму претензій.

🔹 Більше голів у першому таймі не було, але по перерві «Шахтар» був близьким до того, щоб збільшити перевагу в рахунку. Але Зубков обвідним ударом влучив у поперечину:

🔹 А на 57-й хвилині «Кривбас» ще й залишився у меншості. Ілич грубо зіграв ззаду в ногу Криськіву. За це Балакін спочатку показав жовтку картку Хрвоє, але після підказки ВАР та перегляду епізоду змінив вердикт на пряме вилучення:

🔹 Не дивно, що зовсім скоро підопічні Пушича таки забили втретє. Бондаренко з лінії карного суперника влучив у кут воріт Кліщука, який до мʼяча не дотягнувся.

ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ (зʼявиться пізніше)

🔹 Після такого команда Вернидуба уже не змогла повернутись у поєдинок. Навпаки, пропустила ще й четвертий. у свої ворота.

На 83-й хвилині Криськіву ніхто не завадив пройти пів поля, увійти в штрафний та влучно пробити:

Реакція вилученого Ілича після цього надто промовиста:

🔹 «Кривбас» спробував уникнути розгрому. На 85-й хвилині Стецьков скористався слабкою опікою захисників донеччан, зумівши приборкати мʼяч у штрафному суперника та з розвороту пробити Різника, який невдало прикрив ближній кут:

🔹 Але останнє слово в грі було саме за переможцем. «Шахтар» вже в доданий час встановив рахунок 5:2, коли Траоре скоригував у сітку дальній удар Бондаренка.

🔹 Могли донеччани забити ще й шостий, але Цуканов, який перед цим вийшов на заміну і цим дебютував в УПЛ, пробив над воротами.

Підсумок - «Кривбас» втратив за підсумками туру лідерство в таблиці, а «Шахтар», скоротив відставання від вершини до трьох очок, маючи дві гри в запасі.