Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😱 «Арсенал» без Зінченка програв «Порту» на 94-й, Левандовський та Осімхен зіграли внічию – 1:1
Відео

Ямаль та Пепе стали рекордсменами Ліги чемпіонів.

Блог — Телевізор
22 лютого, 08:00
10

В Лізі чемпіонів закрили список перших матчів 1/8 фіналу. Останніми серед усіх пар етапу зіграли «Наполі» проти «Барселони» (1:1) та «Порту» проти «Арсенала» (1:0).

В обидвох матчах трапились визначні рекорди. В Неаполі Ламін Ямаль став наймолодшим в історії гравцем плей-оф етапу ЛЧ (16 років 223 дні), а в Порту Пепе встановив зворотне досягнення за віком, ставши найстаршим таким (40 років і 360 днів).

«Наполі» єдиним ударом у створ зміг зіграти внічию з «Барселоною» в дербі Марадони

В матчі чинних чемпіонів Італії та Іспанії, які дружно провалюють захист домашнього титулу, та команд, за які колись виблискував Дієго Марадона, сталась дружня нічия.

🔹 Перший тайм зустрічі пройшов без голів, але не без небезпечних моментів. Правда їх створили лише гості, тоді як господарі до перерви ні разу не пробили у створ воріт тер Штеґена.

Найближчим до взяття воріт був Левандовський. На 22-й хвилині поляк в дотик пробив з кута воротарського майданчика суперника після пасу Канселу, але Мерет зміг відбити.

🔹 А от з ударом Роберта на старті другої половини голкіпер неаполітанців уже не впорався. Педрі пасом знайшов Левандовського у штрафному господарів, де той з-під опіки двох оборонців пробив у правий від Мерета кут воріт.

Для Левандовського цей гол став уже 31-м на стадії плей-оф ЛЧ. Вище нього за цим показником лише Бензема, Мессі та Роналду.

🔹 Втім, у «Наполі» був свій бомбардир. Осімхен вперше зіграв за неаполітанців після участі в КАН й одразу результативно. Отримав пас від Ангісси у штрафному суперника, розвернувся навколо оборонця і пробив уже без опіки повз голкіпера.

Дивина в тому, що це був лише перший удар господарів у створ воріт тер Штеґена. І останній.

В підсумку 1:1, хоча Гюндоган на останній доданій міг вирвати перемогу для каталонців — але вивірений удар у кут зовсім трохи розминувся зі стійкою.

А тому не зіпсував дебют головного тренера Кальцона на чолі «Наполі».

«Порту» на останній доданій шокував «Арсенал», який ні разу пробив у створ воріт

«Арсенал» після семирічної перерви повернувся в плей-оф Ліги чемпіонів і відзначив це… виїзною поразкою від «Порту» – 0:1.

🔹 До перерви, як і в Неаполі, в Порту глядачі голів не побачили. Але драйву не бракувало. На 23-й хвилині стався найнебезпечніший момент першої половини гри, коли Галено з двох ударів з кількох метрів поспіль двічі схибив.

Спочатку влучив у ліву від себе стійку:

А на добиванні пробив повз праву:

Просто неймовірно, як тут не стався гол.

🔹 Лондонці відповіли своїм курйозом на 35-й хвилині. Сака намагався навісити у воротарський португальців, але мʼяч після рикошету опустився на... перекладину воріт Діого Кошти, який уже думав, що небезпека минула та почав підбадьорливо аплодувати.

Хоча небезпека на цьому й закінчилась згодом дійсно.

🔹 По перерві гострота не зникла, але й голи все не зʼявлялись. Команди дуже грамотно нівелювали атакувальні зусилля одна одної.

Троссард був найближчим в основний час, щоб відкрити рахунок зустрічі, коли на 57-й хвилині, замикаючи ударом з лету подачу з кутового, пробив вище воріт.

🔹 Але англійські гості за весь матч так ні разу й не влучили в ціль. Через що потім дуже пошкодували, коли на останній доданій той же Галено дальнім ударом закрутив за спину Рая переможний мʼяч після невдалої спроби Мартінеллі вибігти в контратаку.

В підсумку поразка «канонірів», які після повернення в плей-оф ЛЧ програли свій пʼятий поспіль матч цієї стадії турніру.