Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Мудрик просидів в запасі впевнену перемогу «Челсі» над «Астон Віллою» в Кубку Англії
Відео

Команда Емері лише в доданий час врятувалась від розгрому.

Блог — Телевізор
7 лютого, 23:58
3

У матчі перегравання 1/16 фіналу Кубка Англії «Челсі» переміг «Астон Віллу» на її полі. Після нічиєї 0:0 в попередньому поєдинку раунду на «Стемфорд Брідж» в гостях лондонці впевнено виграли з рахунком 3:1.

Михайло Мудрик в цій зустрічі участі не взяв, провівши її на лаві запасних. В останніх семи матчах «Челсі» українець лише раз вийшов з перших хвилин.

«Астон Вілла»: Мартінес - Морено, Лангле, Карлос, Кеш - Луїс, Камара (Іроегбунам, 87) - Макґінн (к) (Діабі, 72), Тілеманс (Ремзі, 72), Бейлі (Дзаніоло, 88) - Воткінс

«Челсі»: Петрович - Чілвелл (к), Бадьяшіль (Ґілхріст, 87), Дісасі, Гюсто - Фернандес, Кайседо - Мадуеке (Стерлінг, 75), Галлахер, Палмер (Сілва, 81) - Джексон (Нкунку, 87)

🔹 З перших хвилин команда Почеттіно почала діяти агресивно та з позиції сили. І це одразу дало плоди.

Вже на 11-й хвилині «сині» відкрили рахунок, коли Мадуеке у штрафному суперника кмітливо віддав назад під удар Галлахеру. Коннор не схибив.

🔹 Уже за десять хвилин лондонці подвоїли перевагу. Гюсто подав з правого флангу, а Джексон, який минулого тижня повернувся в команду з КАН, влучно замкнув головою.

🔹У «Астон Вілли» у відповідь теж були моменти, але або не такі гострі, або їх парирував Петрович.

Очікувалось, що після відпочинку бірмінгемці зможуть переламати хід гри. Та натомість гості одразу забили ще й втретє. Шикарний дальній удар зі штрафного вдався Фернандесу.

🔹 Забити в цій грі команда Емері змогла уже по закінченні основного часу. На першій доданій Діабі зарядив з-за меж карного в кут воріт Петровича, після чого мʼяч, відбившись спочатку від однієї стійки, а потім від протилежної, таки відлетів у сітку.

🔹Фінальний рахунок 3:1 на користь «Челсі», яке крокує далі, реабілітувавшись за гучні нещодавні поразки.

В наступному раунді лондонці зіграють проти «Лідса», матч запланований на 28 лютого — за кілька днів після фіналу Кубка ліги, в якому команда Почеттіно протистоятиме «Ліверпулю».