Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Арсенал» здолав «Ліверпуль» у матчі абсурду: привози Саліба, ван Дейка та Аліссона, заміна Зінченка в перерві
Відео

Здавалась нелогічною, але виявилась травмою.

Блог — Телевізор
4 лютого, 21:49
9

В центральному матчі 23-го туру АПЛ «Арсенал» вдома переміг лідера чемпіонату «Ліверпуль» (3:1) та скоротив відставання від нього до двох балів.

Олександр Зінченко при цьому відіграв лише перший тайм, після чого його замінили. Заміна виглядала дещо нелогічною, але після матчу виявилось, що Олександр пішов з поля через травму.

«Арсенал»: Рая - Зінченко (Ківйор, 46), Магальяес, Саліба, Вайт - Жоржиньо, Райс, Едеґор (к) - Мартінеллі (Троссар, 74), Хавертц, Сака (Нелсон, 79)

«Ліверпуль»: Аліссон - Гомес, ван Дейк (к), Конате, Александер-Арнольд (Робертсон, 58) - Джонс, Мак Алістер, Ґравенберх (Елліот, 58) - Діас, Жота, Ґакпо (Нуньєс, 58)

🔹 Господарі першими забили в матчі, зробивши це на старті зустрічі. На 14-й хвилині підопічні Артети вдало вийшли з-під пресингу суперника та негайно організували небезпечний момент. З ударом Хавертца Аліссон впорався, але на добиванні вдалось зіграв Сака.

🔹 «Арсенал» загалом провів грамотний поєдинок, майже не дававши небезпечному супернику простору в атаці. Що й казати, якщо до перерви у «Ліверпуля» не було жодного у створ воріт (а за весь матч лише один).

І все ж, на відпочинок команди пішли за рівного рахунку. Все тому, що Луїс Діас із нульового епізоду витиснув максимум — у самотньому протистоянні зі захисниками господарів він зумів химерно викрутитися. Протиснув Саліба та прострелив з розвороту, після чого мʼяч зрикошетив від руки Габріеля у ворота.

🔹 Відповідно, у другому таймі пішла дещо інша гра з небезпекою в обох карних майданчиках. Команди довгий час діяли на рівних, поки на 67-й хвилині не стався ще один курйозний гол.

Той же Габріель довгим пасом закинув уперед на Мартінеллі. Передачу мали спокійно перехоплювати ван Дейк або Аліссон, які обидва йшли на мʼяч. Але захисник та воротар обоє промахнулись, а Мартінеллі спокійно закотив у порожні.

🔹 Гостям й так важко давались атаки впродовж гри, але завдання вдруге відігратись стало ще складнішим, коли на 87-й хвилині Конате отримав другу жовту.

Ну і на другій доданій все стало зрозуміло зовсім. Троссар створив ще один курйозний гол, пройшовши лівим флангом у карний суперника та пробивши між ніг Аліссону.

🔹 В підсумку «Арсенал» цією перемогою загострив боротьбу за чемпіонство АПЛ цього сезону. У «Ліверпуля», який зазнав лише другої поразки в розіграші, зараз 51 бал, у других наразі «канонірів» 49, але їх завтра може потіснити звідси «Сіті», в якого 46 очок та на два зіграних матчі менше. Тобто, за втраченими очками команда Гвардіоли тепер є взагалі лідером першості.

🔹 Олександр Зінченко цю важливу перемогу частково спостерігав з лави запасних. Мікель Артета замінив його уже в перерві, хоча видимого ушкодження українець не отримував й не мав очевидних провалів у грі. Навпаки, господарі на позір впевнено діяли в обох таймах.

Загалом статистика Зінченка у цій грі така:

• точність пасів 88%;
  • успішних обводок - 1;
  • виграних єдиноборств - 0/2;
  • виносів мʼяча - 1

Оцінка за гру від FotMob - 6.4 (друга найгірша серед гравців старту «Арсенала»).