Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Справжня підтримка: партнери травмованого Салаха присвятили другий гол капітану збірної
ВІДЕО

Максимально щирий момент.

Блог — Телевізор
Автор — Danylo Syrotiuk
23 січня, 00:07
1

В заключному матчі групи B Кубка Африки між Єгиптом та Кабо-Верде, який завершився з рахунком 2:2, єгиптяни присвятили забитий мʼяч травмованому капітану Мохамеду Салаху.

Правий вінгер «Ліверпуля» отримав травму у матчі 2-го туру групового етапу Кубка Африки проти Гани. Це сталося наприкінці першого тайму, після чого Салаха замінив Мостафа Фатхі. Через хвилини Гана відкрила рахунок у матчі.

У матчі проти Кабо-Верде після забитого другого голу, одноклубники Мохамеда дістали його футболку та присвятили йому гол.