Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Що ж це за «Жирона»!!! Вирвали перемогу у «Атлетіко» – 4:3 в доданий час, у Довбика асист

Ця команда просто фантастична.

4 січня, 10:14
9

В центральному матчі 19-го туру Ла Ліги «Жирона» з Артемом Довбиком у складі перестріляла «Атлетіко» в матчі з сімома голами. Переможний мʼяч команда Мічела забила уже в доданий час.

«Жирона»: Гассаніга - Гутьєррес, Блінд, Е. Гарсія, Коуто - Фернандес (к) (Соліс, 59), А. Гарсія, Торре (Арнау, 67), Мартін, Савіо (Порту, 89) - Довбик (Стуані, 67)

«Атлетіко»: Облак - Ермосо, Хіменес, Вітцель - Ліно (Моліна, 46), де Поль (Депай, 86), Коке (к), Рікельме (Корреа, 77), Льоренте - Мората (Аспілікуета, 89), Грізманн (Сауль, 89)

🔹 Артем Довбик міг відкривати рахунок зустрічі уже на першій хвилині, але з пари метрів невдало замкнув простріл з лівого флангу від Савіо. Шкода, бо оборонці «Атлетіко» явно проспали підключення українця.

🔹 Не біда для господарів, адже уже в наступній атаці вони таки забили. Валері Фернандес переграв Вітцеля, з-під якого з лінії штрафної пробив точно в дальній кут воріт Облака.

🔹 На 14-й хвилині команда Сімеоне зрівняла рахунок. Грізманн на межі офсайда асистував Мораті, вивівши його на ворота суперника. Альваро точно пробив у дальній кут.

🔹 Та вже за десять хвилин жиронці знову повели в рахунку. Це Савіо опинився там, де треба, добивши мʼяч після удару Маріна та сейва Облака.

🔹 А ще за десять хвилин господарі подвоїли перевагу. Довбик відкоригував подачу з лівого флангу, яку на дальній штанзі замкнув Блінд. Як і з голом Морати, була підозра на положення поза грою, але ВАР взяття воріт за правилами підтвердив.

🔹 Та кінець першого тайму за мадридцями. Спочатку той же Мората у схожому стилі оформив дубль, обігравши Гарсію та перегравши Гассанігу.

А за хвилину Альваро забив і втретє, але цього разу уже з офсайда.

🔹 Та свого іспанський нападник «Атлетіко» таки добився уже на старті другої половини гри, яку гості розпочали суперударно. І знову Мората забив ударом з гострого кута – після проходу та передачі Де Поля.

🔹 Після цього Довбик знову міг виводити свою команду вперед. Але його удар з гіршої у порівнянні з моментом першого тайму позиції Облак витягнув.

Це була остання яскрава дія українця в матчі, адже на 67-й хвилині замість нього Мічел випустив Стуані.

Оцінка від FotMob – 7.9

🔹 Після заміни Довбика голів у матчі більше не було, але до 90-ї хвилини. Через що команди, здавалось би, погодились на нічию.

Але не Іван Мартін, який на першій доданій, попри опіку трьох захисників, зумів пробити та вразити ворота гостей.

🔹 Що цікаво: це вже п'ята у сезоні перемога команди Довбика та Циганкова, яка була здобута завдяки переможному голу на останніх хвилинах за нічийного рахунку.

✅ проти «Лас-Пальмас» (1:0) – переможний гол Порту на 88-й;

✅ проти «Сельти» (1:0) – переможний гол Еррери на 90+1-й;

✅ проти «Осасуни» (4:2) - переможний гол Циганкова на 80-й;

✅ проти «Валенсії» (2:1) – переможний гол Стуані на 88-й;

✅ проти «Атлетіко» (4:3) – переможний гол Мартіна на 90+1-й.

🔹 В підсумку перемога «Жирони», котра, як і «Реал» в цьому турі, вирвала свої три очки та продовжила боротьбу з мадридським грандом за першість в Ла Лізі.

У обох команд тепер по 48 очок, але у столичних краща різниця забитих та пропущених.

Щодо «Атлетіко», то ця поразка може обернутись для команди втратою третього місця — якщо «Барселона» свій матч цього туру проти «Лас-Пальмас» виграє.

Ба більше, ця поразка означає, що Сімеоне вперше в карʼєрі програв команді Мічела. Такий собі початок року для «кольчонерос».