Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Найбезглуздіша червона у цьому сезоні: в матчі між «Реал Сосьєдадом» та «Алавесом» видалили голкіпера господарів
ВІДЕО

Але команда все одно не програла.

Блог — Телевізор
Автор — Danylo Syrotiuk
3 січня, 10:21

В матчі 19-го туру іспанської Ла Ліги між «Реал Сосьєдадом» та «Алавесом», який завершився результативною нічиєю 1-1, вже на 36-й хвилині матчу було вилучено голкіпера господарів.

Після довгої передачі, віч-на-віч з воротарем вийшов нападник «Алавеса», Реміро занадто далеко вийшов з воріт, покинув штрафний майданчик і зіграв руками, за що і отримав червону картку.

Попри це, «Реал Сосьєдад» все одно не програв, навіть перебуваючи у меншості. Вони зрівняли рахунок на 90+6-й хвилині, завдяки голу Субіменді.

Джерело: скриншот трансляції