Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 Шалена заруба «Сіті» та «Тоттенгема»: 6 голів, вирішальний м'яч на 90-й та дуже спірне рішення арбітра
ВІДЕО

А почалось все із гола та автогола Сона за 9 хвилин.

3 грудня, 22:00
4

Центральний поєдинок 14-го туру АПЛ закінчився полумʼяною перестрілкою між «Манчестер Сіті» та «Тоттенгемом». Нічия 3:3 з голом та автоголом Сона, а також рятівним для гостей мʼячем на 90-й хвилині призвела до регресу манкуіанців у таблиці.

«Ман Сіті»: Едерсон - Гвардіол (Аке, 87), Діаш, Вокер (к) - Родрі, Аканджі - Доку (Гріліш, 52), Сілва, Альварес (Ковачіч, 87), Фоден - Голанд

«Тоттенгем»: Вікаріо - Удоджі, Девіс, Роял, Порро - Ло Чельсо (Скіпп, 79), БІссума (Рішарлісон, 87) - Хіль, Кулушевський, Джонсон (Донлі, 90+6) - Сон

🔹 Очікування від поєдинку команди почали виправдовувати з перших секунд. Вже звично для себе в цьому сезоні «Тоттенгем» швидко повів у рахунку.

Різка контратака, довге закидання вперед від Кулушевського на забіг Сону, і капітан гостей позиційно обіг Доку та вправним ударом відкрив лік голам у цій зустрічі.

🔹 «Ман Сіті» відповів блискавично швидко. Через три хвилини той же Сон зрізав у свої ворота подачу зі штрафного від Альвареса.

🔹 Гольовий початок гри продовжили небезпечні моменти, але не біля обох воріт, а лише біля володінь гостей. Сільва, Голанд, Альварес, Доку — всі вони ще до перерви стали авторами вкрай гострих ударів по воротах Вікаріо. Чого вартий лише удар теремі, який влучив у дальню хрестовину.

Але вивів господарів уперед в рахунку Фоден. На 31-й хвилині він закінчив голом з близької відстані комбінацію з передач від Доку та Альвареса.

🔹 Після відпочинку команда Гвардіоли продовжила нагнітати, але на рахунку це не позначилось. Натомість позначилась спроба Ло Чельсо на 69-й хвилині пробити здалеку. Більярдний постріл приніс гостям другий гол та рівність на табло.

🔹 Одразу після цього Джованні мало не зробив дубль, але не «Тоттенгем» повинен був забивати третій в цій зустрічі.

На 81-й хвилині Гріліш знову вивів манкуніанців уперед, з кількох метрів замкнувши простріл Голанда.

🔹 Та це не було останнє слово у поєдинку. Гості свій третій мʼяч таки забили. На 90-й хвилині Кулушевський ударом головою перетворив у гол навіс та зрів

🔹 Матч так і закінчився з рахунком 3:3, хоча на останніх доданих хвилинах панувала суддівська драма. Спочатку головний арбітр Саймон Гупер зупинив гру через фол на Голанді, хоча той після удару по своїх ногах підвівся та класним пасом вивів Гріліша віч-на-віч із Вікаріо (можете собі уявити невдоволення господарів).

Другий епізод був менш скандальний, та все ж. Гра закінчувалась в атаках «Сіті», в одній з яких Аканджі впав у чужому карному в боротьбі зі Скіппом, який поклав руку швейцарцю на плече. Втім, пенальті судді таки не вгледіли. Чекаємо післяматчевих коментарів Пепа.

На матчі працював Саймон Гупер — той самий арбітр, що вляпався в величезний скандал з незарахованим чистим голом в матчі «Ліверпуля» та «Тоттенгема».

🔹 Внаслідок цієї нічиєї «містяни» опустились на третє місце в таблиці, пропустивши на друге місце «Ліверпуль». До першого «Арсенала» відстань в три очки. Щодо «Тоттенгема», то лондонці зберегли пʼяту сходинку.